O firmie

Pracownia Projektowa DOMUM prowadzi kompleksową działalność w zakresie przygotowania i obsługi inwestycji projektowo-budowlanych. Pomimo niewielkiego stażu firmy na lokalnym rynku biur projektowych jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego zadania projektowego. Zespół doświadczonych i kreatywnych projektantów przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług. To klient jest dla nas najważniejszy, a indywidualne podejście do każdej inwestycji sprawia że firma DOMUM zdobywa uznanie i zaufanie wśród coraz większej rzeszy inwestorów.

Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą.

O mnie

Nazywam się Jacek Baliński. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem budownictwa. Od zawsze moją pasją było projektowanie. Z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyłem w praktykach zawodowych i rozpocząłem pracę zawodową już podczas studiów.
Posiadam duże doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w biurach architektoniczno – konstrukcyjnych w Oławie i we Wrocławiu. Moja praca obejmowała realizację wielu projektów dla klientów indywidualnych oraz dużych instytucji państwowych i prywatnych rozmieszczonych na ternie całego kraju. Zawsze wychodzę naprzeciw wszelkim wyzwaniom projektowym i nowym rozwiązaniom. Zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuję w swojej obecnej pracy prowadząc pracownie projektową DOMUM.
Jestem otwarty by podjąć się urzeczywistnienia zamierzeń i myśli inwestora. Również Tobie pomogę zrealizować powzięte plany inwestycyjne.